Milanówek nie gorszy. Będzie lodowisko

Milanówek

W Milanówku trwają ostatnie przygotowania do uruchomienia sztucznego lodowiska na terenie miejskiej pływalni przy ul. Sportowej. Ślizgawka ma być gotowa w najbliższy weekend.

Wielkie otwarcie już za kilka dni. – Lodowisko zostanie uruchomione w sobotę, a oficjalne otwarcie zaplanowaliśmy na niedzielę, 15 stycznia o godz. 15.00. W sobotę śizgawka będzie czynna od godz. 8.00 z opłatą za wstęp według cennika, w niedzielę przez cały dzień będzie można korzystać z niego bezpłatnie – mówi nam Aneta Majak, dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury.

Wbrew krążącym w internecie informacjom, że z tafli będzie można korzystać już w czwartek, miłośnicy jazdy na łyżwach muszą poczekać do soboty. – Lodowisko jest już prawie gotowe, ale wymaga dopracowania jeśli chodzi o etetykę, przeszkolenie pracowników. Nie chcemy tego robić na „hurra”, więc zapraszamy w sobotę – wyjaśnia Aneta Majak.

Na miejscu będzie możliwość wypożczenia łyżew i sprzętu do nauki jazdy. Za bilet ulgowy zapłacimy 5 zł, za normalny 7 zł. To stawki nie za godzinę, a za wstęp. Czas nie jest więc limitowany. W dni powszednie w godz. od 8.00-15.00 ze ślizgawki będą bezpłatnie korzystać uczniowie milanowskich szkół. Od godz. 16.00 do 22.00 lodowisko będzie dostępne dla mieszkańców. W weekendy lodowisko otwarte dla wszystkich.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.