Milanówek doczeka się torów rowerowych?

Milanówek

Trudno zliczyć ile razy władze Milanówka szukały wykonawcy torów rowerowych. Czy w końcu uda się pomyślnie rozstrzygnąć przetarg?

Władze Milanówka po raz kolejny ogłosiły przetarg na budowę pumptracka i toru do dirt jumpu. Tory mają powstać na terenie sportowym przy u. Turczynek. Inwestycja zakłada budowę toru rowerowego do dirty-jumpu o długości 80 m, od początku zjazdów drewnianych, do bandy nawracającej. Szerokość toru ok. 28 m. Projekt toru składa się ze zjazdu drewnianego, hopek oraz bandy zawracającej, zawiera także małe hopki dla amatorów w tym m.in. stolik oraz miski.

W projekcie przewidziano równieżbudowę toru pumptrack o długości ok. 100 m i nawierzchni asfaltowej. Tor tworzy zamkniętą pętlę z alternatywną odnogą przejazdu. Kształt pumptracka został dostosowany do istniejących warunków terenowych oraz istniejącej zieleni wysokiej.

Jeśli uda się wyłonić wykonawcę to z torów rowerowych na terenie Milanówka będzie można korzystać po 30 sierpnia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Milanówek doczeka się torów rowerowych?”

  1. Roman Bratny pisze:

    Najpierw pobudujcie normalne ścieżki rowerowe a potem bierzcie się za dziwactwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły