Milanówek dalej walczy z reklamami

Milanówek

Strażnicy miejscy z Milanówka kontynuując „debaneryzację” miasta-ogrodu postanowili wziąć się za reklamy umieszczane na słupach i urządzeniach elektroenergetycznych. Dlatego też, funkcjonariusze wysłali zapytanie do PGE Dystrybucja S.A w tej sprawie.

– W odpowiedzi PGE Dystrybucja poinformowała, że istniejące tablice i banery reklamowe zostały zawieszone nielegalnie – poinformował milanowski magistrat.

Spółka energetyczna zwróciła się do strażników miejskich z prośbą, aby objęli szczególną uwagą osoby rozwieszające banery, ulotki, tablice i inne reklamy na slupach oraz innych urządzeniach elektroenergetycznych. – Informujemy, że służby energetyczne RE Pruszków w miarę posiadanych możliwości usuwają reklamy, jednakże z uwagi na znaczną skalę problemu niemożliwe jest osiągnięcie zadowalającego efektu – pisze w odpowiedzi PGE Dystrybucja S.A.

W związku z tym strażnicy otrzymali upoważnienie do podejmowania kroków zmierzających do usuwania reklam bez konieczności dodatkowych uzgodnień z RE Pruszków. Zatem jak zapowiada milanowski magistrat reklamy będą systematycznie likwidowane.

Odpowiedź PGE Dystrybucja S.A. możecie pobrać tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.