Mieszkańcy gminy Michałowice mogą współtworzyć strategię promocji

Michałowice

Strategia promocji to nic innego jak kreowanie dobrego wizerunku, w tym przypadku gminy Michałowice. Jak zapowiadają włodarze strategia ta będzie opracowywana w ścisłym kontakcie z mieszkańcami.

– Zapraszamy Państwa do współpracy! Im więcej osób zaangażuje się w tworzenie strategii, tym bardziej odpowiadać ona będzie na potrzeby i oczekiwania mieszkańców gminy. Strategia powstaje w metodzie uspołecznionej zakładającej połączenie sił ekspertów, władz gminy oraz mieszkańców, tak aby wypracować jak najlepszy wspólny dokument służący rozwojowi – tak gmina Michałowice zachęca swoich mieszkańców do współtworzenia strategii promocji.

Skutkiem będzie utworzenie dokumentu, który będzie obejmował takie obszary problemów jak: komunikację między mieszkańcami a samorządem oraz promocję zewnętrzną. Gmina kieruje do mieszkańców ankietę, by poznać opinię właśnie na temat tych dwóch zagadnień. Taką ankietę można znaleźć w bibliotekach gminnych oraz Urzędzie Gminy Michałowice. Wypełnione formularze można bezpośrednio w wymienionych wcześniej miejscach bądź zeskanować i wysłać mailem na adres strategia@michalowice.pl

Jednak najłatwiej wypełnić ankietę online, która dostępna jest TU. Na odpowiedzi gmina czeka do końca tego miesiąca.

Ponadto w ramach tworzenia strategii promocji gminy można skorzystać z „Warsztatów Diagnostycznych”, które odbędą się 20 października. Więcej informacji na plakacie:

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.