Mieszkańcy bez ciepłej wody

Region

Mieszkańcy Pruszkowa i okolic dopytują się czemu w ich domach nie ma ciepłej wody. Wszystko przez prace prowadzone w pruszkowskiej elektrociepłowni.

PGNiG Terminka właściciel Elektorciepłowni w Pruszkowie prowadzi remont we wspomnianym obiekcie. W ciągu najbliższych dni w pruszkowskiej elektrociepłowni prace konserwacyjne urządzeń oraz remont sieci ciepłowniczej. Problem w tym, że prace te mocno dadzą się we znaki mieszkańcom kilku miejscowości w naszej okolicy. Ich wykonanie wiąże się z koniecznością wstrzymania produkcji ciepła w EC Pruszków. Co to oznacza dla mieszkańców? Brak ciepłej wody w kranach.

Zgodnie z komunikatem dostawy ciepła miały być wstrzymane już w sobotę. – Myślałam, że to fałszywy alarm, bo wczoraj ciepła woda była,ale dziś już nie ma – poinformowała nas Asia.. Dostawy nie zostaną szybko przywrócone, bowiem postój zakładu będzie trwał aż do czwartku (13 lipca) do godz. 22.00. Wtedy też można się spodziewać wznowienia dostaw ciepłej wody.

Przerwa w dostawie ciepłej wody obejmie teren Pruszkowa, Piastowa i Michałowic. Bez ciepłej wody zostaną tylko ci mieszkańcy, do których ciepło dostarcza pruszkowska elektrociepłownia.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.