Miał ponad 30 gramów mefedronu

Pruszków

Pruszkowscy „kryminalni” zatrzymali 28-latka, który posiadał mefedron i marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków.

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali do kontroli pojazd. Według ich informacji kierowca miał posiadać narkotyki. Okazało się, że 28-latek ma przy sobie susz roślinny i wagę elektroniczną. W dodatku po przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze ujawnili białą, krystaliczną substancję. Na stole dostrzegli również kolejne porcje suszu.

– Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie wykonano z nim dalsze czynności. Wstępne badania zabezpieczonych środków wykazały, że susz roślinny to marihuana o wadze 6,81 g, a biała, krystaliczna substancja to mefedron o wadze 33,51 g – poinformowała podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Oprócz wcześniej wspomnianych narkotyków i wagi, policjanci zabezpieczyli też kilka tysięcy złotych na poczet przyszłej kary. 28-letni mieszkaniec Piastowa usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał. Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Miał ponad 30 gramów mefedronu”

 1. kcem narkotyki pisze:

  dajta mocarza albo innego krokodylaaaaaaaa!!!!!!!!!

 2. AnonimowyXYZ pisze:

  nie ma na ulicach juz mefedronu! to jakis pentadron albo inny wynalazek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły