Mężczyzna został pchnięty nożem

Grodzisk Maz.

W miniony weekend w Grodzisku Mazowieckim doszło do awantury pomiędzy dwoma osobami. W wyniku szarpaniny jeden z mężczyzn pchnął drugiego nożem. Poszkodowany trafił do szpitala.

Noc z 9 na 10 kwietnia była wyjątkowo niespokojna dla mieszkańców ul. Bałtyckiej w Grodzisku Mazowieckim. Doszło do sprzeczki między dwoma mężczyznami, która niemalże zakończyła się tragedią… W pewnym momencie jeden z awanturnikiem wyjął nóż i ugodził drugiego w brzuch.

Jak informują policjanci, sprawca został zatrzymany. – Mężczyzna, którego pchnięto nożem trafił do szpitala, a ten który jest sprawcą tego zdarzenia trafił do aresztu. W tej chwili trwają czynności policyjne wraz z prokuratorskimi. Sprawca nie został jeszcze przesłuchany. Póki co to wszystkie informacje jakie mogę udzielić – mówi asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Ustaliliśmy, że poszkodowany mężczyzna doznał rozległej rany ciętej. – Kiedy zespół ratownictwa medycznego dotarł na miejsce zastał mężczyznę z rozległą i głęboką raną ciętą zrobioną ostrym narzędziem w okolicy jamy brzusznej. Pacjenta w stanie średnio-ciężkim przewieziono do szpitala w Grodzisku Mazowieckim – mówi nam Wojciech Jóźwiak z Falck Medycyna.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.