Mecz gwiazd dla Marcina

Grodzisk Maz.

Plejada gwiazd zawita do Grodziska Mazowieckiego, gdzie już jutro (25 lutego) zostanie rozegrany charytatywny turniej piłki nożnej dla Marcina Bonieckiego. Główną atrakcją będzie mecz Legii Old Boys i Przyjaciół z Gwiazdami Disco Polo.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Marcina Bonieckiego, u którego zdiagnozowano chłoniaka. Funkcjonariusz grodziskiej komendy nie poddaje się i walczy z chorobą. Marcin otrzymał kolejną chemię, po której widać poprawę. Wyniki badań są coraz lepsze i teraz nadszedł czas na kolejny krok, czyli pobranie komórek macierzystych z krwi do autoprzeszczepu. Leczenie jest niezwykle kosztowne, dlatego Marcin Boniecki potrzebuje wsparcia.

25 lutego hala sportowa przy ul. Westfala wypełni się po brzegi. Do Grodziska zjadą się gwiazdy piłki nożnej i muzyki disco polo, aby zagrać w meczu piłkarskim. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na pomoc Marcinowi.

W składzie Legii Warszawa Old Boys zagrają m.in. Piotr Włodarczyk, Dariusz Dziekanowski, Piotr Mosór, Marek Jóźwiak, Jacek Cyzio, a wesprą ich przyjaciele: Piotr Świerczewski, Sebastian Wątroba, Jarosław Jakimowicz i Grzegorz Jędrzejewski. W zespole Gwiazd Disco Polo zaprezentują się: Dawid Narożny i Daniel Wilczewski (Piękni i Młodzi), Radek Liszewski (Weekend), Krystian Pudzianowski (Pudzian Band), Kamil Kossakowski i Patryk Szmajowski (DiscoBoys), Karol Zawrotniak (Defis), Przemek Budka (Eratox), Radek Kudelski (Bayera), Maciej Kuśmierz (Maczo), Marcin Siegieńczuk czy Grzegorz Tchórzewski (Freestyle). Udział w imprezie zapowiedzieli również goście specjalni: Andrzej Strejlau, Daniel Olbrychski, Zygmunt Chajzer oraz Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Gwiazdy zachęcają do wspólnej zabawy. – Zagramy my, czyli gwiazdy disco i old boye Legii Warszawa z przyjaciółmi. Nie może Was tam zabraknąć! Pamiętajcie, spotykamy się w szczytnym celu, aby pomagać. Jesteśmy po to, żeby w takich właśnie chwilach wspierać Marcina. Przybywajcie, zabierajcie swoich znajomych i przyjaciół, bo będzie tam fajna zabawa – zachęca Krystian Pudzianowski. – W lutym mamy dwie ważne daty do zapamiętania. 14 lutego wiadomo i 25 lutego, wtedy odbędzie się mecz charytatywny dla Marcina Bonieckiego – mówi Grzegorz Jędrzejewski, znany z popularnego piłkarskiego programu Turbokozak. –  Czekam tam na Was! – dodaje.

Turniej charytatywny dla Marcina odbędzie się 25 lutego w godzinach 9.00-20.00. Mecz gwiazd został zaplanowany na 12.00. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.