Masaż dla ciała i ducha

Region

Chociaż za oknami jest zimno i mokro, to jednak  w czwartek, 25 listopada, w samym centrum Pruszkowa panowała wyjątkowo gorąca atmosfera. Tego dnia, w ekskluzywnym wnętrzu salonu „Marilla Spa&Beauty” przy ul. Anielin, odbył wieczór hawajski.

Skąd pomysł na taką imprezę? – Chcieliśmy przybliżyć naszym klientom część hawajskiej kultury, a przede wszystkim zapoznać ich z niezwykłym masażem Lomi Lomi Nui. To zabieg, który jest stosunkowo nowy, niewiele osób go zna, a jest szalenie efektywny.

Każdy z przybyłych gości przy wejściu został obdarowany został girlandą kwiatów, jednak największą atrakcją wieczoru był hawajski masaż duszy i ciała – Lomi Lomi Nui. Przy pachnących świecach, muzyce relaksacyjnej i przyciemnionym świetle można było obejrzeć pokaz tego niezwykłego zabiegu.

O tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy duchem i ciałem wiedzieli hawajscy kahuni. To właśnie oni odkryli masaż Lomi Lomi Nui czyli ceremonię oczyszczania i inicjacji. Słowo „kahuna” po hawajsku oznacza strażnika tajemnicy i mistrza. Wiedza o tym masażu była pilnie strzeżona przez tysiąclecia i przekazywana jedynie wybranym. Dopiero w ostatnich latach kahuni zdecydowali się na udostępnienie tej wiedzy osobom pochodzącym spoza kultury hawajskiej.

Celem masażu Lomi Lomi Nui jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, ale również działanie na psychikę, emocje i duchowość. Skumulowane w ciele emocje, stres, trudne przeżycia zapisują się w naszych mięśniach, a tym samym blokują przepływ siły życiowej – MANA w organizmie i zaburzają jego harmonię. Masaż Lomi Lomi Nui pozwala uwolnić tę zablokowaną energię, a także pobudza uzdrawiające siły organizmu. Ale to nie wszystko. Zabieg działa również odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny, oczyszcza krew z toksyn, wspomaga przemianę materii, wpływa też pozytywnie na układ krążenia, trawienny, kostny i nerwowy, pomaga usunąć obawy, uwolnić się od obciążających wzorców myślowych i przyzwyczajeń. Owocuje to większą stabilnością emocjonalną, większą gotowością do przyjrzenia się problemom i szukaniu sposobów na ich rozwiązanie.

Kto może skorzystać z masażu Lomi Lomi Nui? Każdy, kto chciałby usprawnić swoje stawy, dzięki czemu staną się one bardziej elastyczne, zlikwidować napięcia mięśniowe, przez co stwardniałe tkanki stają się znowu miękkie. Jedynym przciwwskazaniem jest pierwszy trymestr ciąży.

Masaż Lomi Lomi Nui w salonie „Marilla Spa&Beauty” prowadzi doświadczona masażystka – pani Natalia, która pobierała nauki od mistrzów w tej dziedzinie: – To rzeczywiście niezwykły zabieg, który potrafi uwolnić drzemiący w nas potencjał. Mogą z niego korzystać osoby zmagające się z kłopotami zdrowotnymi, sparaliżowane, kobiety pragnące zajść w ciążę.

Teraz jest wyjątkowa okazja do skorzystania z tego niezwykłego zabiegu, gdyż w „Marilla Spa&Beauty” obowiązują specjalne zniżki:  na masaż Lomi Lomi Nui – 30% do końca listopada, zaś w grudniu – 20% na wszystkie masaże.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.