Marihuanę, mefedron i amfetaminę ukrył w lodówce

Pruszków

Pruszkowscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę za posiadanie środków odurzających. W ich mieszkaniu znaleźli marihuanę, mefedron i amfetaminę.

Kolejny raz „kryminalni” weryfikowali pozyskane informacje o osobach posiadających narkotyki. Tym razem w ich ręce miał trafił tylko mężczyzna, ale zatrzymano też i kobietę. – Podczas przeszukania ich mieszkania, 26-latek wezwany do wydania rzeczy zabronionych, dobrowolnie wyjął z lodówki torbę foliową z suszem roślinnym – przekazuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Ale to nie wszystko co znaleźli policjanci. W kuchni znajdowały się również torebki foliowe z białym proszkiem i szarą substancją, dwie wagi elektroniczne i młynek. Dodatkowo 34-latka w swojej torebce miała zwiniątko z suszem roślinnym. Mężczyznę i kobietę zatrzymano oraz osadzono w policyjnym areszcie.

Wstępne badania testerem wykazały, że susz roślinny to marihuana, biały proszek to amfetamina, a szara zbrylona substancja to mefedron.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie tym osobom zarzutów posiadania środków odurzających, do których się przyznali i dobrowolnie poddali karze. Teraz może im grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Marihuanę, mefedron i amfetaminę ukrył w lodówce”

 1. leonmelon pisze:

  cyt. „Podczas przeszukania ich mieszkania, 26-latek wezwany do wydania rzeczy zabronionych” poproszę o szczegółowy spis tych rzeczy , mój sąsiad chyba stary ormowiec węszy po klatce schodowej gdy palę trociki zapachowe . ..

 2. Anonim pisze:

  Tak tylko piszom ze do 3 lat im grozi a znając życie to dostanom zawiasy i prace społeczne i dozur kuratora 😀😀😀😀na pewno na własny użytek mieli do. Poprawienia chumoru a nie na chandel

 3. ojtam pisze:

  Waga i młynek w kuchni? DOŻYWOCIE!

 4. Gosc pisze:

  Trzymali w lodówce zeby dluzej zachowaly swieżosc 🙂

 5. RtR pisze:

  Robić sie nie chce

 6. Ice pisze:

  Może chciał mieć świeży towar.

 7. Magdalena pisze:

  Wczoraj mój wujek umarł. Zapił się na śmierć. Lekarz przepisał mu marihuanę ale zamiast się nią leczyć to chlał dalej. Świeć Panie nad duszą wujka Jurka.

 8. Adam pisze:

  Dozywocie !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły