Marek Piekarczyk zagra dla Kubusia

Raszyn

Sympatyczny chłopiec na zdjęciu to 8-letni Kuba z Raszyna. Choć nie widać tego po jego pogodnej buzi, zmaga się z autyzmem. W zbiórkę pieniędzy na jego leczenie włączył się znany muzyk. Marek Piekarczyk zagra dla Kubusia już w najbliższy poniedziałek.

To nie pierwszy charytatywny koncert na rzecz chłopca. W poprzednich latach jego walkę o zdrowie wspirali rozmaici rockowi artyści. Tym razem w pomoc zaangażował się jeden z czołowych muzyków tego gatunku. Piekarczyk przez lata związany był z kultowym zespołem TSA. Śpiewa od 1969 r i śmiało można mówić o nim, jako o „wyjadaczu” ciężkich brzmień. Znany jest też z zaangażowania w akcje charytatywne i pomocy.

Tak jest i tym razem. Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Kuby Rostalskiego. Wejściówki w cenie 40 zł można odbierać w Centrum Kultury Raszyn. W trakcie imprezy prowadzona będzie także zbiórka do puszek.

Piekarczyk zaserwuje publiczności kameralny, akustyczny klimat. Towarzyszyć mu będą Tedusz Apryjas (gitara, śpiew) i Jacek Borowiecki (cajon). Jako support zagra trio BLACK ROOT grające w klimatach bluesa, rocka i fusion.  

Bilety kupować jeszcze tylko do niedzieli 20 listopada. Recepcja CKR czynna jest w godz. 18.00-20.00.

Początek koncertu o godz. 18.00 w poniedziałek, 21 listopada, w Centrum Kultury Raszyn.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.