Mamy 10 000 fanów na Facebooku

Region

Drodzy czytelnicy fanpage WPR na portalu społecznościowym Facebook polubiło aż 10 000 osób. Dziękujemy i prosimy o więcej.

Gazeta WPR oraz portal WPR24.pl na rynku lokalnych mediów obecne są od 10 lat. Z tej okazji zmieniliśmy layout naszego portalu, by był on bardziej nowoczesny i przejrzysty. Wszystko po to by wyszukiwanie informacji było dla Was, tak właśnie dla Was wygodniejsze i łatwiejsze. Jednak nowy layout to nie koniec niespodzianek. Tych będzie więcej…

Ogromnym wyróżnieniem jest dla nas liczba polubień naszego fanpage’u na portalu społecznościowym Facebook. „Lubię to” kliknęło aż 10 000 osób. Dziękujemy i prosimy o więcej.

Z miesiąca na miesiąc ilość odsłon naszego portalu wzrasta. Naszym celem jest 1 000 000 odsłon w miesiącu. Ta liczba jest już coraz bliżej. Jednak to nie jedyny cel. Stawiamy sobie coraz więcej wyzwań, by treści zamieszczane na portalu były atrakcyjniejsze. W redakcji wciąż pracujemy nad nowymi pomysłami i cyklami tematycznymi.

Drodzy Czytelnicy to Wam zawdzięczamy nasz sukces! Jako redakcja zachęcamy Was do przesyłania pomysłów i sugestii. Jeśli jest jakiś temat, który warto poruszyć, albo chcielibyście aby na łamach portalu lub gazety pojawił się ciekawy cykl tematyczny – zgłoście to nam, wystarczy mail na adres kontakt@wpr24.pl. Dołożymy wszelkich starań, by spełnić Wasze życzenia.

Dziękujemy!
Redakcja WPR

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.