Mały Antoś liczy na wasze wparcie

Komorów

Zawsze wesoły i pełen energii Antoś to mały fan piłki nożnej. Teraz przyszło mu zagrać w najważniejszym dla siebie meczu, meczu o życie.

Dziś Antek ma sześć lat. W ubiegłym roku został piłkarzem Akademii Młodego Sportowca. Treningi piłki nożnej były dla niego ogromną frajdą. Bo jak to u chłopców bywa piłka nożna to jego pasja.

Niestety, Antek musiał odłożyć piłkę, a swoje pierwsze korki schować do szafki. Dziś walczy z chorobą. U chłopca zdiagnozowano białaczkę. – Wiadomość spadła na Antosia i jego rodziców nagle tak jak na nas wszystkich. Nadal jest nam ciężko w to uwierzyć. Nie zastanawiając się długo postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękoma i zrobić coś aby łatwiej Antosiowi i jego rodzicom było przejść przez ten ciężki czas – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Na stronie prowadzona jest zbiórka na leczenie i zakup leków dla chłopca. To jednak nie koniec. Rodzice dzieci z akademii oraz ze szkoły, do której uczęszcza chłopiec oraz wszyscy ludzie dobrej woli postanowili zorganizować festyn charytatywny. Impreza odbędzie się 7 stycznia. W jej trakcie będą zbierane pieniądze dla Antosia. Na Facebooku stworzono wydarzenie „Pomóżmy Antosiowi wygrać mecz ! Dajmy chorobie czerwoną kartkę!”.

By pomóc chłopcu nie trzeba czekać. Można wpłacać pieniądze przez portal zrzutka.pl.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.