Łyżwy w dłoń i na lodowisko

Pruszków

Mieszkańcy Pruszkowa już zacierają w ręce. W końcu będą mogli pojeździć na łyżwach. Lodowisko przy ul. Gomulińskiego zostanie uruchomione w niedzielę, 3 stycznia, o godzinie 12.00.

Mnożyły się kolejne pytania i pojawiały wątpliwości, czy tej zimy będzie można pojeździć na łyżwach. Mieszkańcy Pruszkowa z niecierpliwością wypatrywali, kiedy zostanie zainstalowane lodowisko. Pojawiła się nadzieja, gdy w grudniu zamontowano jego szkielet. Był jednak mały problem…

Chodzi o temperaturę. Kalendarzowa zima nastała, jednak z nią nie przyszły mrozy. Temperatura była iście wiosenna. Warunki atmosferyczne zaskoczyły wszystkich i wydawało się, że „zimy tej zimy” może nie być. Ostatnie dni to spadek temperatur i odczuwalny mróz. Bez rękawiczek i czapki lepiej nie wychodzić z domu. W tym przypadku jednak trzeba wyjść. Lodowisko przy ul. Gomulińskiego jest już gotowe i będzie można z niego korzystać korzystać od 3 stycznia. Tor zostanie otwarty o godzinie 12.00.

Kiedy będzie można korzystać z lodowiska? W weekend tor będzie ogólnodostępny w godzinach 12.00-20.00. Sytuacja nieco inaczej wygląda w ciągu tygodnia. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 z lodowiska będą korzystali uczniowie szkół z terenu powiatu pruszkowskiego. Pozostali miłośnicy łyżew zapraszani są na tor od 16.00 do 20.00.

Warto dodać, że z środę, 6 grudnia, lodowisko będzie czynne w godzinach 12.00-20.00.

Zatem należy przygotować sprzęt i ruszać w kierunku ul. Gomulińskiego. Tam do woli będzie można jeździć na łyżwach. Wstęp na lodowisko jest wolny. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.