Lodowisko wróci do Pruszkowa

Pruszków

Dopiero pożegnaliśmy lato, a już ruszyły przygotowania do... zimy. Władze Pruszkowa ogłosiły przetarg na dostawę lodowiska.

Ślizgawka w Pruszkowie każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Przez wiele lat za jego organizację odpowiadało pruszkowskie starostwo powiatowe. W ubiegłym roku to nie starostwo, a miasto zorganizowało sztuczne lodowisko. W tym roku będzie podobnie.

Podobnie jak w ubiegłym roku ślizgawka ma działać na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. – W tym roku lodowisko będzie większe niż rok temu. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli również wypożyczalnię – informuje Michał Landowski, wiceprezydent Pruszkowa. 

Lodowisko w Pruszkowie zacznie działać najpóźniej 1 grudnia (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Ze ślizgawki będzie można korzystać do końca marca.

Jeśli nie macie swojego sprzętu będziecie mogli go wypożyczyć. W wypożyczalni będzie 170 par łyżew w pełnej rozmiarówce. Koszt wypożyczenia – 6 zł. Jeśli wasze łyżwy potrzebują ostrzenia, to również będziecie mogli skorzystać z takiej usługi.

To jednak nie koniec. W czasie funkcjonowania lodowiska zorganizowane zostaną również dwie imprezy z animatorami. W trakcie imprez łyżwy będą dostępne dla mieszkańców za darmo.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.