Lepszy biznes zaczyna się od Toyoty W&J Wiśniewski

Art. Sponsorowany

W dniach 16-17 września w salonie Toyota W&J Wiśniewski w Mościskach dni otwarte dla firm. Już dziś dostępna jest oferta specjalna dla biznesu związana z leasingiem 103 proc.

Szczegółowe informacje zainteresowani znajdą na stronie salonu oraz bezpośrednio u doradców tel. 22 429 16 00. Ofertą objęte są wszystkie modele Toyoty dostępne na krajowym rynku, w tym tegoroczne premiery – rewolucyjny C-HR oraz kolejna odsłona Toyoty Yaris – także w opcji z napędem hybrydowym.

Toyota przygotowała specjalne rabaty oraz trzy sposoby finansowania nowego auta:

Standard Leasing 103% – dla tych, którzy potrzebują prostego i taniego finansowania, które pozwala na domknięcie wszystkich formalności w jednym miejscu i szybki odbiór nowego auta.

Leasing SMART PLAN z darmowym  pakietem serwisowym i ubezpieczeniem za 2,99% – doskonałe rozwiązanie dla właścicieli firm, dla których najważniejszy jest najniższy, stały miesięczny koszt.

Standard kredyt 50/50 bez odsetek – przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz wybranych grup zawodowych, takich jak: lekarze, architekci, prawnicy, pracownicy służb mundurowych, nauczyciele oraz rolnicy.

Salon Toyoty w Mościskach k/Izabelina obok najwyższego standardu obsługi klientów indywidualnych od lat specjalizuje się także w sprzedaży samochodów dla firm. Autoryzowana stacja oferuje kompleksowe usługi związane ze sprzedażą samochodów nowych i używanych, ubezpieczeniami, doradztwem finansowym oraz profesjonalnym serwisem mechanicznym i blacharsko-lakierniczym.

Salon otwarty w dni powszednie w godz. 8.00-18.00, w soboty w godz. 9.00-14.00. 

Podczas dni otwartych dla firm i przedsiębiorców będzie działał w godzinach:
16 września (sobota) – godz. 9.00-16.00
17 września (niedziela) – godz. 10.00-15.00
Serdecznie zapraszamy!
Toyota W&J Wiśniewski
Mościska, ul. 3-go Maja 40
tel. 22 439 16 00

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.