Lato z Radiem i wielkie gwiazdy w Pruszkowie!

Pruszków

Już jutro do Pruszkowa zawitają takie gwiazdy jak: Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak i Varius Manx z Kasią Stankiewicz!

Lato z Radiem wystartowało na początku lat 70-tych. Na samym początku swojej działalności funkcjonowało jako forma audycji nadawanej w okresie letnim w programie pierwszym Polskiego Radia. Dopiero w 1992 r. pojawiła się pierwsza impreza koncertowa. W tym roku jednym z przystanków na trasie kultowego już Lata z Radiem będzie Pruszków. Kiedy start imprezy? Już jutro, 3 lipca o godzinie 9.00!

Jakie atrakcje przygotowano dla mieszkańców? – Po raz pierwszy w historii Pruszków odwiedzi Lato z Radiem, czyli najpopularniejsza w Polsce audycja wakacyjna. Serdecznie zapraszamy wszystkich pruszkowian na teren wokół studni oligoceńskiej na końcu ul. Lipowej. Koncertować będą takie gwiazdy jak Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak czy zespół Varius Manx. Przygotowana jest lawina ciekawych ofert sportowo-rekreacyjnych dla dzieci, duża powierzchnię zajmie także gastronomia – mówi Witold Konieczny, naczelnik pruszkowskiego biura promocji. – Jest to kolejne, znaczące wydarzenie w ciągu wielu wydarzeń związanych ze stuleciem naszego miasta – dodaje.

Ponadto w dniu imprezy od godz. 9.00 rano na antenie pierwszego programu Polskiego Radia wystartuje transmisja prosto z Pruszkowa! – Będą tzw. wejścia „na żywo”, rozmowy na tematy Pruszkowskie z ludźmi mieszkającymi tutaj. Niestety nie amogę zdradzić z kim dokładnie, ale warto będzie włączyć odbiorniki na ten czas – zaznacza Konieczny.

Wstęp wolny!

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie: www.latozradiem.pl.

Start: 3 lipca (niedziela), godz. 16.00 (koniec o 23.00)
Miejsce: Pruszków, ul. Lipowa (w pobliżu studni oligoceńskiej).

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.