Łatają dziury na powiatowych drogach

Region

Drogowcy przed nadejściem zimy zabrali się za naprawę dróg. W środę łatali dziury na Warsztatowej, w kolejnych dniach będą pracować w innych lokalizacjach.

Kierowcy narzekają na stan większości dróg. Dziury, wyrwy i pęknięcia – sprawiają, że przejazd niektórymi ulicami nie jest najlepszy. Drogowcy zabrali się więc za naprawy, póki co doraźne. Tuż przed zimą łatane są dziury na drogach powiatowych. W środę ekipy robotników można było spotkać na ul. Warsztatowej, gdzie łatali największe wyrwy.

To jednak nie koniec prac. Drogowców będzie można spotkać również w innych miejscach. – Zaplanowane na najbliższe dni remonty nawierzchni jak zawsze uzależnione są od warunków atmosferycznych. Jeśli utrzyma się tak dobra pogoda jak w środę to w najbliższych dniach remontowane będą kolejne drogi – mówi nam Krzysztof Bukowski z biura zarządu powiatu pruszkowskiego.

Gdzie pojawią się ekipy? W czwartek dziury będą łatane na drodze Biskupice – Krosna Wieś – Koszajec. W piętek drogowcy ponownie pojawią się w Pruszkowie. Tym razem będą pracować na ul. Powstańców i ul. Bolesława Prusa. Na poniedziałek zaplanowano prace w Owczarni na ul. Kazimierzowskiej i ul. Żółwińskiej.

Kierowcy muszą się liczyć z niewielkimi utrudnieniami. Na czas robót drogowcy wyłączają część pasa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.