Ładne i zdrowe zęby, czarujący uśmiech. Wiemy jak to zrobić.

Art. Sponsorowany

Coraz częściej pacjenci decydują się na wizytę u dentysty z zamiarem poprawy wyglądu swojego uzębienia. To naturalne, że każdy chciałby dobrze wyglądać, a nic tak nie zdobi człowieka jak zdrowe i ładne zęby. W Klinice Stomatologicznej Zubar takie potrzeby analizujemy wspólnie, w gronie naszych specjalistów, w oparciu o ich wiedzę i doświadczenie. Szukamy przyczyn pogorszenia wyglądu i razem z Pacjentem ustalamy plan leczenia i poprawy estetyki uśmiechu.

Jeśli pierwotną przyczyną była wada zgryzu, czyli nieprawidłowo ustawione zęby, wówczas Pacjent trafia pod opiekę Lekarza Specjalisty Ortodonty, który przywraca właściwe „relacje” między zębami. Lekarze Endodonci, specjaliści od leczenia kanałowego robią wszystko, by nie dopuścić do utraty zęba. Przy pomocy mikroskopu mogą zajrzeć daleko w głąb zęba, co znacząco zwiększa szanse na jego skuteczne wyleczenie. Specjalista Protetyk zastanowi się jak poprawić wygląd i funkcje zęba po leczeniu kanałowym lub jak najlepiej zastąpić brak zęba. Estetyczna proteza zęba? A może implant? – razem dokonacie najlepszego wyboru!

Jeśli zauważysz coś niepokojącego lub chcesz poprawić wygląd swoich zębów, umów się na wizytę konsultacyjną. Rozmowa z fachowcem wyjaśni wszelkie Twoje wątpliwości. A jeśli nie masz problemów zębowych, to zadbaj o to, aby nie pojawiły się w przyszłości. Wizyty kontrolne co pół roku, połączone z czyszczeniem zębów i profilaktyką fluorową, to najlepszy sposób na zapobieganie lub wczesne wychwycenie niekorzystnych zmian.

Dla Pacjentów odczuwających lęk przed wizytą w gabinecie stomatologicznym mamy świetne rozwiązanie – zabieg z zastosowaniem gazu rozweselającego. Nie jest to propozycja tylko dla dzieci! Równie często korzystają z niej dorośli, którzy mają złe doświadczenia z przeszłości.

Nasze kliniki znajdziesz pod adresem:
Pruszków (Ostoja), ul. Kosynierów 1 (100 m od Szpitala Powiatowego na Wrzesinie)
Brwinów, ul. Leśna 9 (tuż obok posterunku policji i Banku Spółdzielczego)

Więcej informacji na naszej stronie: www.zubar.pl

Odwiedzajcie również naszego facebooka: ZUBAR Klinika stomatologiczna

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.