Wygraj bilety na „Muzykę w Parku”.

Otrębusy

Matecznik Mazowsze dla miłośników muzyki klasycznej przygotował kolejną koncertową propozycję. To cykl „Muzyka w Parku”. W najbliższy czwartek usłyszymy muzykę Mozarta.

Cykl „Muzyka w Parku” w ofercie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” pojawił się w ubiegłym roku jako pilotażowy projekt. Koncerty szybko zyskały popularność wśród lokalnej widowni. Nie ma się więc co dziwić, że tegoroczna odsłona cyklu również cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Najbliższy koncert z cyklu „Muzyka w Parku” odbędzie się już 12 października (czwartek). O godz. 20.00 salę kameralną przy Pałacyku w Karolinie wypełnią takty uwertury „Don Giovanni” KV 527 i symfonii koncertującej Es-dur KV 297b Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Przed publicznością wystąpią: Joanna Żmijewska (obój), Anna Łukawska (klarnet), Jakub Piaszczyk (róg), Łukasz Krzętowski (fagot), Jacek Boniecki (dyrygent) oraz orkiestra PZLPiT „Mazowsze”.

Wspólnie z zespołem „Mazowsze” przygotowaliśmy konkurs dla naszych czytelników. Do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na czwartkowy koncert. Co trzeba zrobić by wygrać? Wystarczy w czwartek o godz. 14.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Muzyka w Parku” a w treści podać swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Nagrodę otrzyma osoba, której mail jako pierwszy dotrze na naszą skrzynkę o godz. 14.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.