Wygraj bilety na „Kalejdoskop Barw Polski” [WYNIKI]

Konkurs

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji zespół „Mazowsze” zaprasza na koncert „Kalejdoskop Barw Polski”. My natomiast rozdajemy wejściówki na to wydarzenie.

Koncert „Kalejdoskop Barw Polski” to niecodzienny przegląd choreografii Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”. W trakcie występu tancerze zaprezentują układy taneczne przygotowane przez Elwirę Kamińską, Witolda Zapałę i Eugeniusza Paplińskiego. Nie zabraknie również tradycyjnych tańców narodowych, takich jak: krakowiak, kujawiak, mazur, oberek czy polonez. W tle usłyszymy najpopularniejsze piosenki zespołu, a całości dopełnią stroje z 20 etnograficznych rejonów Polski. Szwajcarska gazeta „Gazette de Lausanne” tak opisała widowisko: „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!”

Koncert dedykowany wszystkim Paniom odbędzie się 3 marca o godz. 17.00 w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Co więcej przygotowano promocje! Bilety w opcji 2 w cenie 1 można nabyć w kasie Matecznika Mazowsze.

Dla Czytelników portalu WPR24.pl wspólnie z zespołem Mazowsze przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są trzy podwójne wejściówki na koncert. Jak je zdobyć? Bilety trafią do pierwszych trzech osób, które w środę (27 lutego) o godz. 13.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl. W tytule należy wpisać „Kalejdoskop Barw Polski”, a w treści imię, nazwisko i numer telefonu).

Lista nagrodzonych:
Monika Kostrzewa
Łukasz Pietroń
Tadeusz Laskowski

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.