Wesprzyj „Kolorową Wyprawkę” na Dniach Pruszkowa!

Pruszków

Trwa odliczanie do tegorocznych Dni Pruszkowa i koncertów gwiazd. Przypominamy, że podczas imprezy zbierane będą przybory szkolne, które trafią do najbardziej potrzebujących uczniów szkoły nr 10! Zachęcamy do wsparcia „Kolorowej Wyprawki”!.

Pomóc może każdy nawet najdrobniejszym upominkiem. Potrzebne są plecaki, piórniki, zeszyty, przybory geometryczne, farby, kredki, plastelina, bloki rysunkowe i techniczne, teczki, papier kolorowy i wiele innych rzeczy. Dary będzie można przekazać w trakcie Dni Pruszkowa na stoisku miasta Pruszkowa. Po wakacjach wszystkie te rzeczy trafią do potrzebujących uczniów ze szkoły przy ul. Pływackiej.

Przypominamy, że Dni Pruszkowa od kilku lat odbywają się na terenie Parku Kościuszki. Nie inaczej będzie w tym roku. Organizatorzy zadbali o to by każdy znalazł tu coś dla siebie. Impreza wystartuje o godzinie 12.00. Poranna część będzie pełna atrakcji dla małych mieszkańców Pruszkowa. Nie zabraknie gier, zabaw, animacji czy ciekawych warsztatów plastycznych. W tym czasie starsi będą mogli odwiedzić szereg stoisk edukacyjnych i tematycznych. Dni Pruszkowa będą również okazją do spotkania z radnymi miejskimi oraz przedstawicielami Rady Seniorów i Młodzieżowej Rady Miasta. Nie zabraknie stoiska Budżetu Obywatelskiego. O porady dotyczące ochrony środowiska czy segregacji odpadów będzie można poprosić pracowników wydziału ochrony środowiska. Porady będzie można uzyskać również na stanowisku Straży Miejskiej. Podobnie jak w ubiegłym roku nie może zabraknąć stoisk z rękodziełem.

W drugiej części dnia zaplanowano atrakcję dla starszej publiczności. To koncerty. O godz. 16.00 na scenie pojawi się zespół Piękni i Młodzi, później wystąpi D-Bomb (godz. 17.00). W tym roku również na Dniach Pruszkowa nie może zabraknąć DISCOpolowania. Koncert zaplanowano na godz. 18.00.

Na Dniach Pruszkowa nie zabraknie i gwiazd. Młodsza publiczność zapewne tłumnie pojawi się na występie Michała Szpaka (godz. 19.00). Gwiazdą wieczoru będzie natomiast Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje. Wstęp na wszystkie koncerty jest darmowy.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.