Wernisaż „Pruszkowiaka”

Pruszków

Już w najbliższy piątek odbędzie się wernisaż wystawy projektu fotograficznego Pruszkowiak autorstwa Macieja Bochnowskiego.

Projekt Pruszkowiak – ma za zadanie pokazać osoby z Pruszkowa i okolic, dać szansę poznać mieszkańców, pracowników, osoby nas otaczające i chociaż trochę pokazać, jacy jesteśmy: tych, o których wiemy i znamy z sąsiedztwa, ich pracy i życiu. Ale też tych, o których mało się mówi albo wcale ich nie zna. To pomysł, który pomoże nam się bardziej zbliżyć do naszej społeczności. Jest to długoterminowy projekt fotograficzny, którego celem jest uwiecznienie na fotografiach osób związanych z Pruszkowem.

Projekt Pruszkowiak doczeka się swojej wystawy. Wernisaż zaplanowano na piątek 25 stycznia o godz. 19.00. Zdjęcia autorstwa Macieja Bochnowskiego będzie można oglądać w Centrum Handlowym Nowa Stacja.

– Zobaczycie około 20 wybranych zdjęć (wydrukowałbym wszystkie, ale warunki lokalowe nie pozwalają) będzie można porozmawiać z innymi uczestnikami projektu, z osobami wspierającymi i gośćmi specjalnymi. Będzie wstęga, będą balony i mam nadzieję szampan. Jednak najważniejsze, żeby nie zabrakło Was – mieszkańców Pruszkowa i okolic – bez względu na to czy staliście już przed moim obiektywem – projekt jest o Was i dla Was – wystawa jest uwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy oraz podsumowaniem obecnego „dorobku” projektu. Wernisaż nie udałby się bez Nowej Stacji. Zainteresowali się moim projektem, zapewnili lokal na wernisaż i są głównym sponsorem wystawy – zachęca Maciej Bochnowski.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Wernisaż „Pruszkowiaka””

  1. XYZ pisze:

    Zastanawiam się, czy nie lepszym miejscem na tego typu wydarzenia byłby Centrum Kultury i Sportu. Szkoda, że marnuje się taki duży i nowoczesny obiekt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły