Waglewski Fisz Emade w NOK-u

Nadarzyn

Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza na niecodzienny koncert. Już 21 stycznia w Nadarzynie wystąpi Waglewski Fisz Emade.

Rodzinne trio, które podbiło rynek muzyczny. Ojciec Wojciech Waglewski to wieloletni lider legendarnej grupy Voo Voo, gitarzysta i kompozytor. Fisz i Emade to jego synowie Bartek i Piotr. Ich duet wniósł na polską scenę hip-hopową miękkie brzmienia i teksty.

Wspólnie Waglewscy stworzyli charakterystyczny materiał, który pojawił się na płycie „Matka, Syn, Bóg”. Teksty utworów mówią o sprawach ważnych, takich, które dotyczą każdego z nas. Odpowiednio dobrane słowa i świetna muzyka zaowocowały świetnym materiałem. Nie dziwi więc fakt, że singiel „Ojciec” już kilka dni po premierze trafił na 1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Waglewski Fizh Emade wystąpią w Nadarzynie. Już 21 stycznia o godz. 18.00 wystąpią na scenie Nadarzyńskiego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 50 zł (45 zł z kartą mieszkańca) w sprzedaży od 9 stycznia 2017 r. w kasie NOK. Istnieje również możliwość zarezerwowania biletu online na stronie: www.nok.pl, w zakładce Rezerwacja online (od 9 stycznia do 18 stycznia).

Dla tych, który nie mogą się doczekać serwujemy dawkę muzyki artystów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.