Strażacy zapraszają na festyny

Impreza

Jeśli szukacie pomysłu na rodzinne spędzenie weekendu to 12 maja koniecznie wpadnijcie do Brwinowa. Dwie jednostki strażackie zapraszają na pikniki.

Strażacy z OSP Moszna zapraszają na piknik pod hasłem  „Poznaj straż”. Impreza na terenie strażnicy wystartuje o godz. 11.00. Jakie atrakcje będą czekać na gości? Miasteczko rowerowe, gdzie będzie można sprawdzić znajomość przepisów drogowych. Od godz. 12.00 będzie można podziwiać pokazy strażackie i poznać zasady udzielania pierwszej pomocy. Dla najmłodszych przygotowano szereg ciekawych zabaw. Nie zabraknie wystawy wozów bojowych i ogniska. 

Natomiast strażacy z OSP Brwinów zapraszają do swojej remizy na dzień otwarty. Goście będą mogli zwiedzić Izbę Pamięci i zobaczyć wozy bojowe oraz sprzęt jakiego używają strażacy w trakcie akcji. Przygotowano również konkurs o tematyce związanej z ochroną przeciwpożarową i zasadami pierwszej pomocy. Nie zabraknie również pokazu musztry w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Na zgłodniałych będzie czekać strażacka grochówka. Impreza w OSP Brwinów startuje o godz. 12.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.