Spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem

Spotkanie

Miłośników polskiej literatury fantasy zainteresuje propozycja biblioteki publicznej w Piastowie, która zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Pilipiukiem.

To jeden z najbardziej znanych współczesnych polskich pisarzy fantasy. Jest autorem kilkudziesięciu książek, z których największą rzeszę fanów zgromadził cykl o Jakubie Wędrowyczu. – Główny bohater to przerażający wiekowy ochlapus, wiejski egzorcysta, bimbrownik i kłusownik, porażający otoczenie wyglądem, zapachem i kulturą osobistą a raczej jej brakiem. W towarzystwie równie odrażających kumpli pije, produkuje samogon, wdaje się w awantury oraz wypełniając wolę przodków regularnie likwiduje przedstawicieli wrogiego rodu Bardaków – zaznacza sam autor.

W dorobku Pilipiuka znajdują się nie tylko książki fantasy, ale także m.in. reportaże z podróży do Skandynawii oraz publicystyka.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 4 grudnia, o godz. 18.00, przy ul. Warszawskiej 24 w Piastowie. Podczas spotkania prowadzona będzie sprzedaż książek autora w promocyjnych cenach, a po spotkaniu można będzie uzyskać pamiątkowy autograf.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.