Recital Michała Szpaka w Raszynie

Koncert

To już kolejny raz gdy Michał Szpak odwiedza nasz region. Tym razem pojawi się w Raszynie i zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego albumu „Dreamer”.

Ten kameralny koncert odbędzie się Centrum Kultury Raszyn. Michałowi Szpakowi będzie towarzyszyło trzech muzyków. Artysta jest doskonale znany szerokiej publiczności. W 2015 r. zdobył SuperPremierę podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole. Wykonał wtedy utwór „Jesteś Bohaterem”. Rok później w maju Michał Szpak reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, wówczas wykonując piosenkę „Color Of Your Life” zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności.

Album artysty „Byle Być Sobą” jesienią 2016 r. uzyskał status platynowej płyty. W 2018 r. album pokrył się podwójna platyną. Warto podkreślić, że Michał Szpak z piosenką „Color Of Your Life” odniósł największy międzynarodowy sukces w Historii Polskiej Muzyki Rozrywkowej W międzynarodowych rankingach iTunes Artysta z piosenką „Color Of Your Life”.

W 2018 r. miała miejsce premiera kolejnego albumu muzyka. „Dreamer” w pierwszym tygodniu znalazł się na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS. Pierwszym singlem, z nowego albumu był utrzymany w klimatach rockowych utwór „Don’t Poison Your Heart”. Drugim singlem z nowego materiału był „King Of The Season” – nowoczesny kawałek, połączenie rocka, bluesa i popu. Trzeci singiel z nowego album Michała Szpaka to nastrojowa ballada „Rainbow” oparta na partii fortepianu i subtelnym, wyzwalającym emocje wokalu artysty.

Recital odbędzie się 31 stycznia (czwartek) o godz. 19.00 w Centrum Kultury Raszyn przy al. Krakowskiej 29A. Bilety w cenie od 40 zł do 70 zł w sprzedaży na portalu Biletyna.pl a także w recepcji CKR w godz. 17.00 – 19.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Recital Michała Szpaka w Raszynie”

 1. Kruk pisze:

  Wygląda jak Concita Wurst z Eurowizji

 2. bob pisze:

  wolalbym patrzec jak farba schnie

 3. Kirt pisze:

  Jest popularność to i fajne skórki obok się kręcą.

 4. Olek pisze:

  Szpak to porazka! Ktos tego slucha? Brrr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły