Pruszkowskie Kino Letnie rozgrzało widzów

Kino

Mimo chodnego wieczoru na przedostatnim pokazie Pruszkowskiego Kina Letniego pojawiło się wiele osób. Atmosferę podgrzewał świetny film akcji – „John Wick 2”.

Tym razem widzowie mieli okazję poznać kolejną część przygód pewnego zabójcy – Johna Wicka (w tej roli Keanu Reeves). Tym razem John Wick zostaje zmuszony do porzucenia emerytury. On jeden wie najlepiej, że nie łamie się danego słowa. Zwłaszcza gdy wiążą do tego śluby krwi. John nie może odmówić. Zadanie zlecone przez dawnego „przyjaciela” sprawia, że John jest na celowniku włoskiej mafii. Czy uda mu się przerwać? Przekonali się o tym widzowie, którzy w chłodny sobotni wieczór pojawili się w Parku Kościuszki. 

– Świetna fabuła, sceny walki, strzelaniny, pościgi – film jest prawdziwą esencją amerykańskiego kina akcji – powiedział nam Adam, który na pokaz przyszedł z grupą znajomych. – Takie filmy lubię – zaznaczył Michał. 

Jeśli nie mogliście zjawić się w sobotę w Pruszkowskim Kinie Letnim nic straconego. Będziecie mieli jeszcze jedną okazję do obejrzenia kina w plenerze. Ostatni pokaz tegrocznego cyklu już 1 września.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.