Pruszkowskie Kino Letnie przyciąga

Kino

Kolejna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego za nami. Tym razem widzowie mogli obejrzeć „Przełęcz ocalonych” w reżyserii Mela Gibsona.

Pruszkowskie Kino Letnie na stałe wpisało się w kalendarz imprez plenerowych w mieście. Co roku na mieszkańców czeka staranni dobrany repertuar. W minioną sobotę na ekranie w Parku Kościuszki można było obejrzeć film przedstawiający historię pewnego odważnego żołnierza – szeregowca Desmonda Dossa, który jako pierwsza osoba w historii Stanów Zjednoczonych odmówił walki i noszenia broni. Jako sanitariusz dokonał heroicznych czynów i stał się bohaterem. 

– Widziałem ten film wcześniej i jest świetny! Polecam go każdemu. Żonę wyciągnąłem tu trochę na siłę, bo ona nie lubi wojennych filmów, ale wiem że ten jej się spodoba – powiedział Mariusz. – Świetny film i świetna historia. Aż trudno uwierzyć, że to stało się naprawdę! – zaznaczył Kamil. 

Mimo chłodnego jak na to lato wieczoru widownia Pruszkowskiego Kina Letniego wypełniła się niemal po brzegi. Mamy nadzieję, że i za tydzień też zameldujecie się na kinie. Kolejny seans zagwarantuje wam sporą dawkę śmiechu, ponieważ zagramy komedię „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab. 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.