Pruszków przywita Michała Szpaka i jego fanów

Impreza

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Oficjalny Zlot Fanów Michała Szpaka „Dream Zone”. Miejsce spotkania to Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

To nie pierwszy raz gdy Michał Szpak będzie gościł w Pruszkowie. Nie tak dawno temu odbył się jego koncert w CKiS – sala została wypełniona po brzegi. W 2017 r. pojawił się na „Dniach Pruszkowa”, gdzie również trudno było znaleźć kawałek miejsca pod sceną. Zatem mieszkańcy nie raz mieli okazję usłyszeć tego utalentowanego artystę. Teraz pruszkowianie (i nie tylko) ponownie będą spotkają się z Michałem Szpakiem.

Zlot fanów zaplanowano na 19 stycznia w CKiS. – Oczywiście będziecie mogli liczyć na zlocie, że spotkacie się oko w oko z naszym Michałem Szpakiem, ale także z innymi zaproszonymi gośćmi, którzy nie tylko dla Was będą niespodzianką, ale i dla samego Michała również – czytamy na stronie facebookowej Michał Szpak OFC.

Michał jest bardzo wyrazistą postacią, która skupia wokół siebie całą rzeszę fanów. To właśnie dla nich dedykowane jest nadchodzące spotkanie. Wydarzenie odbędzie w godzinach 14.00-17.00. Wstęp na zlot kosztuje 130 zł. Członkowie stowarzyszenia z opłaconą składką za 2018 r. za wstęp na zlot płacą 100 zł.

Wydarzenie na Facebooku znajdziesz tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Pruszków przywita Michała Szpaka i jego fanów”

 1. N pisze:

  Jak można promować to coś

 2. Wrona pisze:

  Ludzie żałoba ogarnijcie się

 3. Kasia pisze:

  Ludzie serio nie maja co robić tylko siedzą i oceniają innych w internecie. Po pierwsze bo to nie w oczy i łatwo przychodzi po 2 bo maja nudno w życiu. Jak się komuś nie podoba występ Szpaka, czy tam spotkanie z nim to nie musi iść, poza tym to kto na co wydaje swoje pieniądze to jego sprawa.

  • Ktosik pisze:

   Tak tylko ze jest żałoba narodowa a to nie jest powód do spotkań, imprez itd tylko do zadumy i przemyśleń by oddać szacunek Panu Adamowiczowi i jego rodzinie – ludzie opamiętajcie się

 4. Halina pisze:

  Przecież jest żałoba narodowa.

 5. xxx pisze:

  a jak się ma do tej imprezy żałoba narodowa ? nie obowiązuje ?

 6. untrue fan pisze:

  Czy w ten dzień będzie promocja zleżałych już pomidorów w jakimś sklepie? 🙂

 7. Piotr Konefał ATA Sp. z o.o. pisze:

  Najlepsze jest to, że zespół Cjalis ma lepsze utwory od 90% polskich artystów (na czele z Michalem) 🙂

 8. Anonim pisze:

  no jeszcze na głowę nie upadłem

 9. milanowianin pisze:

  A szto takoje???

 10. Łagodny pisze:

  Utalentowany? Pretensjonalny i plastikowy, charyzma jak u urzędnika bankowego w Pruszkowie.

  • Nie fan pisze:

   Szpako maniaki pójdą jeszcze za fotki z tym strachem na wróble zapłacą bo on już nie wyglada jak facet pogubił się i patrząc na niego to ma się wątpliwości czy to chłopczyk czy dziewczynka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły