Popkultura w natarciu, czyli Warsaw Comic Con

Impreza

16 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali na wyciągnięcie ręki, kilkunastu pisarzy, youtuberzy, strefy tematyczne, turnieje gier, wystawy, koncert Magic Orchestry i konkurs Cosplay – te i wiele innych, wspaniałych atrakcji czeka na Warsaw Comic Con.

Weekend pełen niezwykłych wrażeń czeka wszystkich fanów popkultury – filmów, seriali, książek, komiksów i gier, którzy w dniach 20-22 kwietnia odwiedzą Ptak Warsaw Expo. Równocześnie odbędą się tam bowiem trzy ciekawe imprezy: III Warsaw Comic Con, III ROKO Good Game – Warszawskie Targi Gier oraz premierowa edycja Warsaw Book Show. Na wydarzenia obowiązywać będzie jeden, wspólny bilet.

Międzynarodowe gwiazdy 
Główną atrakcją Warsaw Comic Conu będą spotkania z gwiazdami filmów i seriali. Gośćmi tej edycji imprezy będą m.in. gwiazdy „Gry o tron” – Kerry Ingram, Kristian Nairn i Conan Stevens, czyli serialowi Shireen Baratheon, Hodor i Góra, także Cody Saintgnue i Dylan Sprayberry, czyli Brett Talbot i Liam Dunbar z serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak” oraz  Michael Trevino – Tyler Lockwood z „Pamiętników wampirów”. Gwiazdy wezmą udział w panelach, sesjach foto z fanami oraz będą rozdawać autografy.

Fantastyczne plany filmowe
Warsaw Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami. Zadowoleni mogą być także cosplayerzy (czyli megazakręceni ludzie przebierający się za postacie z filmów, komiksów i gier, rywalizujący między sobą nie tylko na stroje, ale też kompleksowe odtworzenie postaci), dla których przygotowano aż trzy konkursy cosplay. Na uczestników imprezy czekają także m.in. fragmenty planów filmowych kultowych produkcji: Stranger Things, Gry o tron i Harry’ego Pottera oraz niezwykły koncert muzyki z gier w wykonaniu Magic Orchestry. 

Sapkowski, Żulczyk, Orbitowski i wielu innych
Zadowoleni będą również miłośnicy książek. W tej edycji Warsaw Comic Conowi po raz pierwszy towarzyszyć będzie Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show. Twarzą imprezy został Andrzej Sapkowski – autor, który niezwykle rzadko bierze udział w tego typu wydarzeniach. Warsaw Book Show będzie więc niezwykłą okazją do spotkania z twórcą Wiedźmina i zdobycia autografu mistrza na egzemplarzu książki. 

Szczegóły i bilety na www.warsawcomiccon.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.