Planszówki opanują Pruszków

Wydarzenie

„Weekend na planszy” to prawdziwe święto dla miłośników planszówek. Przez dwa dni w Liceum Ogólnokształcącym im Tomasza Zana będzie można spędzić czas grając w ulubione gry z rodziną i znajomymi.

Turnieje, mistrzostwa i nauka gry dla tych, którzy z niektórymi grami jeszcze nie mieli styczności. No i obowiązkowo świetna zabawa! Tak zapowiada się „Weekend na planszy”, który już po raz 15 wspólnie organizują Stowarzyszenie Forum Pruszków oraz Galaktyka Gier.

Jak zatem wygląda „rozkład jazdy”? Na sobotę zaplanowano turnieje Magic The Gathering, Star Wars Destiny oraz 9 Era. O godz. 11.00 zostaną rozegrane nieoficjalne mistrzostwa Pruszkowa w Star Reakms, a o 14.00 w Carcassonne. Na niedzielę przygotowano turnieje Magic The Gathering, Star Wars Armada, oraz turniej drużynowy Star Wars Destiny. Na godz. 11.00 zaplanowano nieoficjalne mistrzostwa Osadników z Catanu.

Jeśli nie znacie tych tytułów nie szkodzi! Organizatorzy wytłumaczą zasady i pokażą jak grać.

Macie swoje ulubione planszowe tytuły, ale nie macie z kim grać? Zabierzcie planszówkę ze sobą! Tu łatwo znajdziecie kompanów do gry i nawiążecie nowe znajomości.

„Weekend na planszy” startuje w sobotę o godz. 8.30 w LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie i potrwa do niedzieli do godz. 20.30. Wstęp wolny.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Planszówki opanują Pruszków”

 1. T pisze:

  Czy w związku z żałobą narodową gry planszowe w sobotę odbędą się?

  • Stowarzyszenie Forum Pruszków pisze:

   Tak . Impreza odbędzie się w sobotę i w niedzielę. W sobotę uczcimy pamięć zamordowanego Pana Prezydenta Pawła Adamowicza uczcimy minutą ciszy.

   • Głopota pisze:

    Nie lepiej to przełożyć na inny dzień ?? Równie dobrze dyskoteki tez mogły by być tylko uczcili by wszyscy minutą ciszy pamięć Pana Adamowicza – ludzie ogarnijcie się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły