Panny Wyklęte – koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Koncert

Zespół Panny Wyklęte będzie można zobaczyć już 2 marca w pruszkowskiej hali Znicz. Koncert jest organizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  święto państwowe obchodzone corocznie 1 marca, poświęcone upamiętnieniu żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Z tej okazji władze pruszkowskiego starostwa powiatowego organizują koncert dla mieszkańców. 

Panny Wyklęte to projekt Fundacji Niepodległości, Maleo Reggae Rockers z Darkiem Malejonkiem na czele oraz wokalistek z polskiej sceny muzycznej. Zespół w swoich utworach porusza tematykę walki o wolność i tęsknoty za ojczyzną na wygnaniu. – Koncerty zespołu mają wysoki poziom artystyczny i ważne, patriotyczne przesłanie – zaznacza organizator.

Koncert w Pruszkowie odbędzie się w hali Znicz już 2 marca o godz. 19.00. Na scenie zobaczymy Marikę, Kasię Malejonek, Lilu, Monę, Zespół Dziewczyny w składzie Ola Nowak i Ania Szafraniec oraz Dariusza Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują darmowe bilety, które można odbierać przy wejściu 2 marca  godz. 18.00.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.