Na sportowo w Milanówku

Milanówek

Mieszkańcy Milanówka będą mogli aktywnie spędzić niedzielę. 19 czerwca na stadionie miejskim odbędzie się Dzień Sportu.

Na stadionie miejskim przy ul. Turczynek emocje sięgną zenitu. Zapowiada się niesamowita walka o najwyższe laury. Na zwycięzców czekają gorące oklaski i wyróżnienia. Nie obędzie się bez dekoracji triumfatorów. Jedni będą rywalizować, a inni kibicować. Dzień Sportu to również okazja do relaksu. Na placu przy ul. Turczynek nie zabraknie smakołyków oraz miejsc, w których będzie można odpocząć. Organizatorzy planują przygotować wygodne leżaki. Na stadionie pojawią się dmuchańce i inne atrakcje dla najmłodszych. 

Oficjalne rozpoczęcie imprezy odbędzie się o 12.50, jednak sportowe zmagania ruszą już o 10.50.  Na początek zaplanowano finał XVI edycji Milanowskiej Młodzieżowej Ligi Siódemek. Impreza to znakomita okazja, aby poczuć smak sportowej rywalizacji. Ważnym punktem wydarzenia będzie rodzinna olimpiada sportowa, która wystartuje o 12.30. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w zmaganiach w tenisie, szermierce czy łucznictwie. Nie zabraknie siatkówki, piłki nożnej oraz lekkoatletyki. – Na pewno każdy będzie mógł miło spędzić czas podczas Dnia Sportu. W olimpiadzie rodzinnej na uczestników czeka 10 konkurencji. Biuro zawodów zostanie otwarte o 12.00 – mówi Artur Niedziński z Milanowskiego Centrum Kultury.

Na fanów podniebnych wrażeń czeka „Air Combat”, czyli bitwy powietrzne modeli latających.  Będzie można podziwiać również rywalizację w zawodach modeli RC w mistrzostwach Milanówka kierowców rajdowych. 

Swoje umiejętności zaprezentują również strażacy z OSP Milanówek. Uczestnicy imprezy będą mogli z bliska poznać tajniki pracy jednostki oraz zaznajomić się z zagadnieniami związanymi z ratownictwem medycznym. Dzień Sportu zwieńczą pokazy paralotniarskie, które zaplanowano na 18.30.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.