MotoGrodzisko powraca po roku przerwy

Grodzisk Maz.

W ubiegłym roku nie udało się zorganizować MotoGrodziska. Nic straconego, bo impreza powraca i to z przytupem! Już 25 maja w Natolinie usłyszymy ryk najpiękniejszych motocykli oraz dźwięki dobrej muzyki. Jakie jeszcze atrakcje będą czekać na uczestników?

Co prawda, impreza odbędzie się 25 maja, ale już dzień wcześniej organizatorzy zapraszają na wspólną integrację przy ognisku. Należy pamiętać o własnym zaopatrzeniu, czyli napojach i jedzeniu. Natomiast w dzień MotoGrodziska przygotowano: koncerty, paradę motocyklową, akrobacje motocyklowe, pokaz Freestyle Family, będzie można też przejechać się monster truckiem.

Na scenie wystąpią dwa zespoły. O godzinie 16.00 pierwszy na scenie pojawi się 4 Szmery. Potem będziemy mieli okazję usłyszeć Hook (godz. 18.00), a pod koniec imprezy The Beat of The Route (godz. 20.30). Przypomnijmy, że podczas poprzednich edycji MotoGrodziska pojawili się m.in. zespół Dżem oraz Robert Gawliński.

Ta impreza to też dobra okazja do zwiedzenia wystawy zabytkowych motocykli!

Wszelkie informacje na temat imprezy publikowane są na stronie facebookowej klubu motocyklowego GROT.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “MotoGrodzisko powraca po roku przerwy”

 1. Sławuś pisze:

  haha..bieda straszna, najlepsza wstawka ..na tym evencie grał dżem i gawliński..parę lat temu, ale grali, jeszcze trawa po nich nie skoszona pewnie;-)

 2. Stanisław pisze:

  To co że stare zarośnięte i z brzuchami ??? ale mają swoją pasję swoje zainteresowania nie siedzą w kolejce w przychodni i nie opowiadają jaki był ostatni stolec i czy przespana była noc i ostatnio zapisane tabletki pomogły tylko garaż i robota przy sprzęcie i nowe wyjazdy

  • Xx pisze:

   Właśnie tak i po co tu wchodzą tacy co się motocyklami nie interesują i tylko krytykują wszystko, niech każdy robi to co lubi.

 3. Emilia pisze:

  Dla mnie sezon bez motorów może trwać cały rok. Nie dość, że sieją zagrożenie na drodze to jeszcze hałasują na pół miasta.

 4. Anonim pisze:

  Ten klub i uczestnicy jego to pseudo charlejowcy stare chłopy zarośnięte z brzuchami i tacy sami dołącza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły