Milanowski Bal Dobroczynny

Milanówek

W karnawale mamy czas na zabawę. Warto połączyć ją z dobrymi uczynkami. Okazją do tego może być Milanowski Bal Dobroczynny.

Impreza odbędzie się już 23 lutego o godz. 19.00 w Villi Milanówek. W programie znalazł się m.in. poczęstunek oraz muzyka na żywo. Jak na bal charytatywny przystało nie zabraknie również licytacji przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców.

Środki zebrane w ten sposób zostaną przekazane na rzecz osób niepełnosprawnych i potrzebujących z terenu Milanówka oraz Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego KSN AW w Milanówku.

– Zwracamy się w tym miejscu do lokalnych artystów z prośbą o wsparcie powyższej akcji oraz osób posiadających unikatowe przedmioty o ich przekazywanie na rzecz licytacji – zachęcają organizatorzy.

Cena biletu na Bal wynosi 400 zł od pary, 200 zł od osoby: zapisy przyjmowane są w Milanowskim Centrum Kultury przy ul. Kościelnej 3 lub pod numerem telefonu 22 758 32 34.

Liczba miejsc na balu jest ograniczona.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.