Michał Szpak wystąpi w Pruszkowie

Koncert

Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistów młodego pokolenia odwiedzi w grudniu Pruszków. Michał Szpak mieszkańcom miasta jest doskonale znany z wcześniejszych występów na miejskich imprezach.

Kariera Michała Szpaka z pewnością była zapisana w gwiazdach, gdyż pochodzi on z wysoce artystycznej rodziny. Nabrała wyjątkowego tempa po udziale artysty w popularnym talent show X-Factor w 2011 roku. Już pierwszymi występami zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena. W 2015 roku ponownie zachwycił nieprzeciętnym głosem i autorskim materiałem muzycznym zawartym na albumie zatytułowanym „Byle Być Sobą”.

W maju 2016 r. artysta reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, gdzie z piosenką „Color Of Your Life” sensacyjnie zdobył trzecie miejsce w głosowaniu publiczności.

Rok temu Michał Szpak był gwiazdą Dni Pruszkowa. Swoim występem porwał publiczność zgromadzoną w Parku Kościuszki.

Tym razem zobaczymy go i usłyszymy w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Koncert zaplanowano 9 grudnia o godz. 18.00. Bilety w cenie od 85 do 95 zł dostępne są tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.