Małaszyński z kapelą charytatywnie dla zwierzaków

Koncert

W najbliższy piątek w Grodzisku Mazowieckim zagra zespół Cochise w Pawłem Małaszyńskim na czele. Kapela wystąpi w ramach Dog Rock, czyli koncertów charytatywnych na rzecz czworonożnych podopiecznych SOS Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

Pawła Małaszynskiego kojarzymy przede wszystkim z aktorstwem. Mogliśmy oglądać go w popularnych serialach i filmach kinowych. W czasach kultowej „Magdy M.” stał się prawdziwym bożyszczem kobiet. Uznanie męskiej cześci widowni zyskał rolami w „Czasie honoru”, „Świadku koronnym” czy „Belle epoque”.

Nie od dziś wiadomo, że wielką pasją aktora jest muzyka i ciężkie brzmienia. Od 2004 r. Małaszyński jest frontmanem i wokalistą zespołu Cochise. Kapela ma na koncie pięć płyt i wiele koncertów. Teraz będzie można usłyszeć ją w Grodzisku Mazowieckim. – Cochise to białostocki zespół grający muzykę będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała pięć studyjnych albumów, wydanych przez wytwórnie Mystic i Metal Mind – piszą organizatorzy z SOS Straży Zwierząt Powiatu Grodziskiego.

Supportem będzie Run The River. Początek o godz. 19.00. Piątek, 22 czerwca, Grill pod Dębem w Grodzisku Mazowieckim (Żytnia 37).

Zespół wystąpi w ramach cyklu Dog Rock, charytatywnych imprez dla podopiecznych Straży. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na ten cel. Wejściówki w cenie 20 zł. Szczegóły na temat wydarzenia dostępne są tu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.