Letnie Kino Plenerowe w Michałowicach

Michałowice

Jeśli jesteście miłośnikami dobrego kina to koniecznie wybierzcie się na seanse Kina Plenerowego w Michałowicach. W dwie wakacyjne niedziele zaserwujemy Wam świetne filmowe hity!

Gmina Michałowice we współpracy z Grupą WPRMEDIA zaprasza na dwa wakacyjne seanse Letniego Kina Plenerowego. W tym roku w dwóch różnych lokalizacjach zostaną zaprezentowane tytuły, które wybrali sami mieszkańcy.

Dla widzów Letniego Kina Plenerowego w Michałowicach czekać będzie 200 leżaków, które ustawimy przed ekranem o wymiarach 7×4 m. Gwarantujemy świetny film i gorącą atmosferę w niedzielny wieczór. Powiedzcie o tym rodzinie i znajomym. Na seans zabierzcie przyjaciół i drugą połówkę! Nie zapomnijcie o ciepłej bluzie lub kocyku. Plenerowe Kino Letnie to świetny pomysł na spędzenie wieczoru! Czeka Was moc pełna emocji.

Pierwszy seans zaplanowaliśmy na niedzielę 16 lipca. O godz. 21.30 na placu przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki zaprezentujemy film Iluzja. Czwórka utalentowanych, obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami iluzjonistów zadziwia międzynarodową publiczność serią odważnych i oryginalnych napadów rabunkowych, które odbywają się… w trakcie ich przedstawień. Bohaterowie ściągają tym samym na siebie uwagę agentów FBI oraz Interpolu, a także zainteresowanie słynnego demaskatora wszelakich sztuczek magicznych. Nikt jednak nie zdaje sobie sprawy, że Czterej Jeźdźcy, bowiem tak zwie się grupa, realizują przy okazji swoje ukryte cele, wyprzedzając wszystkich, łącznie z publicznością, co najmniej o kilka kroków. Pozostaje nurtujące pytanie: czy iluzjonistom pomaga ktoś z zewnątrz, czy może ich sztuczki nie są sztuczkami, lecz… prawdziwą magią?
.
Jeśli jesteście ciekawi jak kończy się ta historia koniecznie wybierzcie się na Plenerowe Kino Letnie do Michałowic. Kolejny seans pod chmurką zaplanowaliśmy na 27 sierpnia w Komorowie!

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Michałowice oraz Grupa Wpr Media.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.