„Letnie czytanki w ogrodzie”

Uncategorized

Jak w czasie wolnym od nauki zachęcić dzieci do czytania? Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Pruszkowie przygotowało ciekawą propozycję dla najmłodszych mieszkańców.

Podczas tych wakacji muzealne ogrody zamienią się w baśniową krainę. Organizatorzy zapraszają dużych i małych na wakacyjną naukę przez zabawę. Cykl spotkań zakłada wspólne czytanki na świeżym powietrzu, w pięknych okolicznościach przyrody. O to, aby nikt się nie nudził zadbają animatorzy. Po wysłuchaniu i omówieniu historyjki uczestnicy spotkania będą mogli wykazać się kreatywnością i wykonać własne zabawki! 

Dzięki realizacji cyklu wakacyjnych czytanek Muzeum chce wprowadzić dzieci w świat literatury, rozbudzić zaciekawienie książką przez zabawy literacko-artystyczne, a tym samym kształcić nawyki czytelnicze. 

Spotkania odbywają się w każdy czwartek wakacji, od godz. 11:30 w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego w Pruszkowie. Czas spotkań to ok. 60 minut. Wstęp jest wolny, bez zapisów.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.