Krystyna Prońko wystąpi w Mateczniku. Rozdajemy bilety! [WYNIKI]

Koncert

Tak dobrze widzicie Po raz kolejny organizujemy dla Was konkurs. Tym razem do wygrania jest podwójna wejściówka na wrześniowy koncert Krystyny Prońko w Mateczniku Mazowsze.

Krystyna Prońko to jedna z najbardziej rozpoznawalnych głosów polskiej estrady. Znakomita wokalistka jazzowa w trakcie swojej kariery występowała u boku Czesława Niemena, Skaldów czy Czerwonych Gitar. Artystka ma na swoim koncie również wiele nagrań z orkiestrą Big Band Guntera Golasha w Berlinie, Orkiestrą Studia Jazzowego Polskiego Radia w Warszawie oraz Orkiestrą Big Band Gustawa Broma.

W swym dorobku ma niezapomniane polskie hity – „Deszcz w Cisnej”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty”, „Złość”, „Poranne łzy” czy „Papierowe ptaki”. 

W Mateczniku Mazowsze artystka pojawi się z koncertem „Małe tęsknoty”. – Jazzujący, kameralny, zaskakujący niezwykłym klimatem i doskonałym wykonaniem koncert, w którym obok piosenek jazzowych takich jak  „God Bless The Child”, „Mood Indigo”, „Girl From Ipanema”, „Autumn Leaves” znajdują się również polskie piosenki jazzowe, m.in.: walczyk z filmu „Halo Szpicbródka”, „Biedna”, „Szeptem”. Program koncertu wypełniają także takie hity jak „Jesteś lekiem na całe zło”, „Małe tęsknoty” czy „Niech moje serce kołysze ciebie do snu”, a także piosenki z nowego repertuaru artystki – podkreślają organizatorzy. 

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania wejściówka dla dwóch osób na koncert Krystyny Prońko. Wydarzenie odbędzie się 23 września o godz. 18.00. Co trzeba zrobić by wygrać? Wysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl w tytule wpisując Krystyna Prońko, a w treść maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Pierwsza osoba, której maila dotrze na naszą skrzynkę w czwartek 13 września punktualnie o godz.13.00 otrzyma nagrodę.

Zwycięzca: Aleksandra Dudek

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.