Koncert Katarzyny Groniec w Nadarzynie

Nadarzyn

Wyjątkowy sobotni wieczór z muzyką w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. 18 listopada na scenie pojawi się Katarzyna Groniec, która zaprezentuje utwory z płyty „ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej”.

Pierwszy sukces na swoim koncie artystka zapisała w 1988 roku, kiedy to na Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu zdobyła nagrodę główną. W duecie z Piotrem Hajdukiem wykonała standard jazzowy „My Funny Valentine”. Katarzyna Groniec z przymrużeniem oka przyznaje, że jej debiut przypadł zdecydowanie wcześniej. Gdy miała 1,5 na komunii siostry zaśpiewała Mazurka Dąbrowskiego. 

Ważnym wydarzeniem w jej karierze był występ w musicalu „Metro” w teatrze Buffo w 1991 roku. Groniec zaśpiewałą rolę Anki. Przez kolejnych dziewięć lat współpracowała z tandemem Janusz Józefowicz – Janusz Stokłosa. W 1997 roku wygrała 18 Przegląd Piosenki Artystycznej śpiewając „Amsterdam” Jacquesa Brela i „Zdemaskowanie piosenki” Mariana Hemara. Artystka występowała na scenach kilku teatrów m.in. Roma, Capitol czy Ateneum. W 2000 roku ukazała się debiutancka płyta Katarzyny Groniec „Mężczyźni”. 

Przez lata artystka imponowała aktywnością, a na rynku pojawiały się jej kolejne krążki. W 2008 roku Groniec otrzymała Nagrodę im. Aleksandra Bardiniego za wybitne osiągnięcia w piosence aktorskiej. 

29 września 2014 roku w teatrze Palladium odbyła się premiera płyty Katarzyna Groniec „ZOO z piosenkami Agnieszki Osieckiej”. Artystka konfrontuje utwory z własną wrażliwością i zdobywa serca publiczności. Jej trasa koncertowa obejmuje kolejne miasta.  Katarzyna Groniec porusza liryzmem, ma pazur sceniczny i wysokie umiejętności interpretacyjne. Z pewnością 18 listopada w Nadarzynie piosenkarka dostarczy publiczności wielkich przeżyć artystycznych.

Koncert odbędzie się o 19.00 w Nadarzyńskim Ośrodku Kultury. Bilety: 40/35 zł (karta mieszkańca).

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.