Kino dla pań i panów

Piastów

„Kino w szpilkach” i „Kino pod krawatem” to dwa nowe cykle, jakie piastowskie Kino Baśń wprowadziło do swojej oferty. Okazuje się, że na ciekawy seans filmowy nie trzeba się wybierać do multipleksu.

Wypad do kina ze znajomymi to dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego. Jednak wyprawa do kinowego multipleksu wiąże się nie tylko z koniecznością skorzystania z miejskiej komunikacji lub samochodu, ale i ze sporym wydatkiem. Bilet dla dorosłej osoby w takim kinie to koszt około 30 zł. Dokładając do tego zestaw popcornu i napój, to za takie jednorazowe wyjście zapłacimy około 50-60 zł. Co ciekawe oferta lokalnych małych kin staje się coraz bardziej konkurencyjna i ciekawa.

Może warto więc sprawdzić co grają „po sąsiedzku”? Repertuar kinowy jest interesujący. Co więcej w piastowskim Kinie Baśń wystartowały nowe cykle pokazów dedykowane paniom („Kino w szpilkach”) i panom („Kino pod krawatem”). Skąd pomysł na tego typu kinowe cykle? – To ukłon w stronę naszych klientów. Zaproponowaliśmy im ciekawą ofertę, z której mogą skorzystać w środku tygodnia. Za jedyne 15 zł można nie tylko obejrzeć dobry film, ale i skosztować herbaty czy kawy – mówi Anna Kiljańczyk z piastowskiego MOK-u.

W ramach obu cykli: „Kino w szpilkach” oraz „Kino pod krawatem” odbyły się już pierwsze pokazy. Frekwencja dopisała. – Nieco większym zainteresowaniem cieszyła się projekcja dedykowana paniom – zaznacza Anna Kiljańczyk. – Liczymy na to, że i panowie przekonają się do pokazów filmowych – dodaje.

Na repertuar bezpośredni wpływ mają widzowie. Swoje propozycje filmowych tytułów mogą zgłaszać mailowo na adres mokpiastow@wp.pl. Pracownicy MOK-u zapewniają, że wszystkie sugestie będą brane pod uwagę. – Zaczęliśmy pokazy od nowszych tytułów, ale nie oznacza to, że na kinowym ekranie nie pojawią się klasyki. Wszystko zależy od widzów – podkreśla Kiliańczyk.

Najbliższy pokaz „Kina na szpilkach” zaplanowano na 11 maja. Panie będą mogły obejrzeć film „Gejsza”. Seans rozpocznie się o godz. 19.00. Tydzień później na kinowej sali zasiądą panowie. W ramach „Kina pod krawatem” wyświetlony zostanie film „Na granicy”.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.