Informator kulturalny

Region

Szukasz pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu? Zajrzyj na naszego Informatora kulturalnego. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

GRODZISK MAZ.
Zagrają dla bezdomniaków
Przed nami kolejny już koncert na rzecz grodziskich bezdomniaków. Tym razem na scenie w Grillupod Dębem wystąpi zespół Szanty Czysty Wiatr. Jedz, pij i pomagaj zwierzętom. 
Start: 30 września, godz. 20.00
Miejsce: Grill pod Dębem

MILANÓWEK
Spotkanie z młodzieżą
Burmistrz miasta Milanówka zaprasza młodzież na spotkanie poświęcone ich potrzebom, wizji miasta przyjaznego młodym oferty MCK oraz basenu miejskiego. To tylko propozycje tematów, jeśli macie swoje uwagi i pomysły przyjdźcie i podzielcie się nimi z urzędnikami.
Start: 1 października, godz. 11.00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna

NADARZYN
Kino Nokusiowe
Nadarzyński Ośrodek Kultury zaprasza małych i dużych widzów na film z serii „Plastusiowy Pamiętnik” oraz odcinek „Pieska w kratkę”. Po projekcji organizatorzy zapraszają na warsztaty animacji filmowej.
Start: 2 października, godz. 16.00
Miejsce: NOK

PIASTÓW
Spotkanie ze Springerem
Piastowska Biblioteka zaprasza na spotkanie z Filipem Springerem, polskim reporterem, fotografem i autorem takich książek jak: „Miedzianka. 
Historia Znikania”, „13 pięter” czy „Księga Zachwytów”.
Start: 30 września, godz. 18.00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna

PODKOWA LEŚNA
Muzyczne Konfrontacje
Piotr Paleczny wraz z Kwartetem Prima Vista zainaugurują obchody XVII edycji festiwalu Muzyczne Konfrontacje. Uzupełnieniem koncertu będą dwie wystawy: malarska „Kwiaty lata” Natalii Sobkowicz oraz fotograficzna Jana Tadeusza Skłodowskiego oraz Tomasza Wierzejskiego.
Start: 2 października, godz. 17.00
Miejsce: Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów

RASZYN
Teatrzyk dla dzieci
Centrum Kultury Raszyn zaprasza najmłodszych na przedstawienie w wykonaniu Teatru Tup Tup. Dzieci będą mogły obejrzeć sztukę 
„Ojciec wie najlepiej” na podstawie baśni Andersena. Wejściówki w cenie 5 zł. 
Start: 2 października, godz. 13.00
Miejsce: CKR

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.