Gwiazdkowy maraton po raz trzeci. Rozdajemy wejściówki [WYNIKI]

Kino

Już po raz trzeci w Grodzisku Mazowieckim zostanie zorganizowany gwiazdkowy maraton filmowy. W jeden wieczór można obejrzeć trzy świetne filmy.

W przedświątecznej gonitwie warto znaleźć czas na chwilę wytchnienia i relaksu. A co powiecie na to, by wybrać się do kina i obejrzeć nie jeden, ale aż trzy filmy jeden za drugim? Jeśli pomysł wam się podoba to zachęcamy do udziału w Gwiazdkowym Maratonie Filmowym, który odbędzie się już 21 grudnia w grodziskim Centrum Kultury.

– Ja już nie wyobrażam sobie Świąt Bożego Narodzenia bez Grodziskiego Gwiazdkowego Maratonu Filmowego, cieszę się, że uda się zorganizować go po raz trzeci, moim zdaniem już na stałe wpisał się w świąteczną, kulturalną ofertę grodziskich wydarzeń, razem z Panem Burmistrzem, wszystkich serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w kinie! – mówi Maciej Ostaszkiewicz, przewodniczący Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej Grodziska Mazowieckiego, organizującej maraton.

Bilet wstępu na pokazy kinowe to jedynie 32 zł. Projekcja rozpocznie się o godz. 18.00, a na ekranie zobaczymy „Narodziny gwiazdy”, „Planeta singli 2”, „Miłość jest wszystkim”. Dla każdego uczestnika przewidziany jest upominek!

Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do rozdania mamy dwie podwójne wejściówki na maraton. Co zrobić żeby wygrać? Należy 20 grudnia o godz. 10.00 przysłać maila na adres konkurs@wpr24.pl. Wygrają dwie osoby, których maile trafią na naszą skrzynkę jako pierwsze. W treści maila należy podać imię, nazwisko oraz nr telefonu. W tytule maila wpiszcie: Grodziski Maraton Filmowy.

Nagrody wygrywają
Adam Malarski
Przemysław Bąkała

 

Bilety można nabyć w kasach Centrum Kultury lub przez system rezerwacji centrumkultury.eu.

Patronem medialnym III Grodziskiego Maratonu Filmowego jest gazeta i portal WPR24.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Gwiazdkowy maraton po raz trzeci. Rozdajemy wejściówki [WYNIKI]”

  1. Pruszkowianin pisze:

    A co w Pruszkowskim Centrum Kultury?

  2. Kinoman pisze:

    A ja wole to! Jaka cena!!!!!!!!!!!!!

  3. Radek pisze:

    Wole jak kino to Janki !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły