Grodziski Dzień Młodzieży już w najbliższą sobotę

Impreza

Wielka młodzieżowa impreza szykuje się w Grodzisku. Już po raz trzeci organizowany jest Grodziski Dzień Młodzieży. Atrakcji jak zwykle nie zabraknie!

Grodziski Dzień Młodzieży na trwałe wpisał się w kalendarz imprez. Tegoroczna odsłona upłynie pod hasłem rzeczywistości wirtualnej. Tym razem atrakcji będzie można szukać nie tylko w Centrum Kultury, ale również w Mediatece.

Impreza startuje 23 marca o godz. 14.30 od pokazu filmu „Wszystko z nami w porządku”. To historia Rafała i Bartka, którzy rezygnują z wygodnej pracy w korporacji, by zacząć tworzyć gry na konsole. W filmie widzimy ostatnie miesiące pracy nad projektem, emocje związane z premierą i walkę oto by ich nowym tytułem zainteresowali się gracze. Wejściówki na seans do odbioru w kasie kina.

Po filmowym pokazie impreza przeniesie się do Mediateki. A tam lista atrakcji jest bardzo długa. Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowane będą google VR, symulatory rajdowe, snowboardu i nart. W rzeczywistości wirtualnej będzie można spotkać Avengersów oraz dinozaury. Chętni będą mogli natomiast spróbować swoich sił w turnieju piłki wirtualnej.

Emocje związane z Grodziskim Dniem Młodzieży będzie można uwiecznić w fotobudce. Zaplanowano również atrakcję offline, czyli… planszówki.

Na imprezie nie może zabraknąć gości. O godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z twórcami gier Digital Melody Games, a o 16.30 z Cyber Marianem!

Jeśli ktoś zgłodnieje to od godz. 17.00 do godz. 20.00 swój głód będzie mógł zaspokoić daniami z food tracków.

Wstęp na imprezę jest wolny.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.