Gaba Kulka i Wojciech Traczyk wystąpią w MSHM

Pruszków

Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego zaprasza na kolejny już koncert. Tym razem na scenie wystąpią Gaba Kulka i Wojciech Traczyk.

Pruszkowski MSHM dba o to by mieszkańcy mieli dostęp do rozmaitych form kulturalnych. Prócz stałych wystaw w muzeum odbywa się wiele ciekawych imprez m.in. prelekcje, wykłady, warsztaty, a nawet koncerty. I właśnie na jedno z takich wydarzeń chcemy Was zaprosić.

Już 25 listopada w MSHM odbędzie się koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka. Gaba Kulka swoją karierę zaczęła w 2006 r. Samodzielnie nagrała i wydała płytę „Out”. Jednak to wydany trzy lata później album „Hat, Rabbit” okazał się przełomem, który przyniósł artystce wiele nagród, m.in. Fryderyka w kategorii Wokalistka Roku. Następnie Gaba stworzyła dwa kolejne wydawnictwa „Sleepwalk” nagrany z Konradem Kuczem oraz „The Escapist”. We wrześniu 2016 ukazało się nowe wydawnictwo Gaby, zatytułowane „Kruche”. I to właśnie utwory z ostatniego albumu usłyszymy w trakcie koncertu w MSHM.

Na scenie Gabie będzie towarzyszył Wojciech Traczyk grający na kontrabasie i gitarze basowej. Występował z takimi artystami i zespołami, jak Marcin Masecki, Maria Peszek, Kasia Nosowska, Muzykoterapia, Timeless, Zimpel&Traczyk&Rasz Trio. Cechą wspólną jego projektów jest oryginalność brzmienia i emocjonalna siła wyrazu.

Koncert Gaby Kulki i Wojciecha Traczyka odbędzie się 25 listopada o godz. 19.00 w MSHM. Wstęp jest bezpłatny ale należy mieć ze sobą wejściówkę, którą należy odebrać w recepcji MSHM.

A tutaj mały przedsmak występu:

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.