DJ Gromee we wrześniu wystąpi w Pruszkowie

Impreza

DJ Gromee to kolejna, po Antku Smykiewiczu, zespole Varius Man i zespole Tulia, gwiazda sceny muzycznej, która wystąpi w Pruszkowie. Muzyka zobaczymy już 7 września.

Kalendarz imprez plenerowych w Pruszkowie nadal owiany jest tajemnicą. Nam udało się ustalić kto wystąpi na zbliżających się wielkimi krokami Dniach Pruszkowa (więcej na ten temat tutaj). My wiemy już kto będzie kolejną gwiazdą imprezy zaplanowanej na 7 września.

Andrzej Gromala polski DJ, remikser i producent muzyczny znany lepiej pod pseudonimem DJ Gromee. Muzyk na rynku fonograficznym pojawił się w 2011 r. wraz z premierą utworu „Open Up Your Heart”. W 2015 wydał singiel „Follow You”, który znalazł się wśród 100 najchętniej granych w radiu utworów w Europie, emitowany był w rozgłośniach radiowych m.in. w: Danii, Szwecji, Holandii, Czechach, Niemczech i Rosji. W 2016 zaprezentował singiel „Fearless”, w którym gościnnie zaśpiewała szwedzka wokalistka May-Britt Scheffer. Jesienią tego samego roku wydał również singiel „Spirit”, który dotarł do 1. miejsca list przebojów w Polsce.

Już 7 września w Pruszkowie będziemy mogli usłyszeć wszystkie utwory, które prezentujemy poniżej. O szczegółach imprezy będziemy jeszcze informować.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “DJ Gromee we wrześniu wystąpi w Pruszkowie”

 1. Mała mo pisze:

  Ważne że bez disco polo

 2. ? pisze:

  Serio nie ma kogo już zapraszać, tylko jakiś shit?

 3. Wilku Starszy pisze:

  Beton….

 4. Klama pisze:

  Zaprosiliby Brodacze Live Act. Na ich koncert chętnie bym się wybrał. Gromit ble…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły