CKiS zaprasza do kina

Kino

Jeśli nie w głowie Wam piłkarskie emocje i niedzielne popołudnie chcecie spędzić przy dobrym filmie, to wybierzcie się do Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie.

Dla młodszych widzów zaplanowano projekcję o godz. 14.00 i film „Niesamowita historia gruszki”. To opowieść o kotce Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Para przyjaciół decyduje się na podróż w nieznane w poszukiwaniu tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy. Nic nie jest typowe – po pierwsze, są zwierzętami; po drugie, każde z nich ma własny pomysł na podróż. Jak to wszystko pogodzić? Można, gdyż obydwoje są żądni przygód, zmagań z piratami i spotkań z fantastycznymi stworami. Jednak, czy są gotowi na takie przeżycia? Czy sprostają czekającym ich wyzwaniom, czy spotkanie oko w oko ze smokiem ich nie przerośnie? Wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.

Natomiast na godz. 19.00 zaplanowano projekcję filmu „Thelma”. Thelma wkracza właśnie w dorosłe życie. Po raz pierwszy rodzi się w niej miłość. Przeżywanie i uporządkowanie związanych z dorosłością emocji komplikuje nie tylko nieustająca kontrola ze strony rodziców – religijnych fanatyków. Okazuje się, że w Thelmie drzemią ukryte, nadprzyrodzone siły, które pozwalają bohaterce zmieniać i kształtować rzeczywistość. Czy wtedy Thelma stawi czoła pytaniom o własną tożsamość? 

Bilety do nabycia na kupbilecik.pl i na godzinę przed seansem w CKiS.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku przedszkolnym, dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom, emerytom i rencistom po 65 r.ż. oraz osobom z Kartą Mieszkańca Pruszkowa.

Bilet bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 3. Dziecko podczas seansu siedzi na kolanach rodzica. Ceny biletów: Normalny 20 zł, ulgowy – 17 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.