Arka Noego odwiedzi Pruszków

Koncert

Pruszków odwiedzi Arka Noego, popularny dziecięcy zespół muzyczny. Koncert już w niedzielę!

Arkę Noego prowadzi Robert Friedrich, gitarzysta i kompozytor. W zespole gra 8 muzyków oraz 12 do 15 dzieci. Młodzi wykonawcy śpiewają naturalnie i spontanicznie, nie mają specjalnie szkolonych głosów, nie odbywają regularnych prób.

Zespół cieszy się niesłabnącą popularnością właśnie ze względu na rodzinny i niewymuszony charakter występów. Jeździ z koncertami po całej Polsce. Co roku daje specjalne koncerty z okazji Bożego Narodzenia. Odbył kilka zagranicznych tournée, w tym do USA.

Muzycy wystąpią w pruszkowskim kościele pw. św. Kazimierza w niedzielę, 30 grudnia, o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Organizatorem koncertu jest starostwo powiatowe w Pruszkowie.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Arka Noego odwiedzi Pruszków”

  1. Marcin pisze:

    Koncert Petarda. Kościół św Kazimierza był lepiej nagłośniony niż niejedna sala koncertowa. Gra kolorów, świateł a przede wszystkim wspaniała muzyka. Byłem z dziećmi ale sam czułem się jak dziecko. Myślę, że narzekają tylko Ci którzy tam nie byli.

  2. Głos pisze:

    Fajnie że mamy Centrum Kurzeli i Starzyńskiego… Tak wiele tam się dzieje!

  3. Bydle pisze:

    Dobrze ze za darmo, bo za pieniadze to chyba nikt by tego nie słuchał poza dobrodziejem i jego kolezkami – przyjacielami dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły